تبلیغات
دست نوشته های بی موضوع - بررسی سیستم عامل Windows Server 2003 (کامپیوتر)
دست نوشته های بی موضوع
 
تابلوی اعلانات وبلاگ

سفارش طراحی عکس (3) , شعر طنز (4) , کتابهای آموزشی (5) , دانستنیهای رایانه (15) , دانلود موزیک (3) , اخبار بازیگران (2) , آموزش ریجیستری (3) , آموزش ویندوز (3) , دانلود فونت (2) , دانلود برنامه (23) , برنامه نویسی (9) , قالب سایت (6) , قالب وبلاگ (9) , کدهای جاوا (7) , آموزش طراحی (7) , پاسخ به سولات شما (4) , شعر (10) , عکس مذهبی (4) , عکس جالب (8) , آموزش هک (3) , آموزش کامپیوتر (6) , اطاعات موبایل (13) , کلیپ موبایل (5) , بازی موبایل (7) , شعر کودکان (3) , شعر نو (6) , ترفند ویندوز (3) , ترفند موبایل (3) , اس ام اس سرکاری (3) , اس ام اس جالب (5) , اس ام اس عاشقانه (4) , دکتری تغذیه (3) , دکتری عمومی (4) , دکتری کامپیوتر (7) , PhD (4) , +15 (12) , +18 (10) , ترفند (2) , شعر (6) , اخبار (7) , مقاله (6) , حدیث (3) , موبایل (14) , عشق (8) , علمی (19) , آموزش (7) , کودکانه (2) , شعرک (4) , با ارزش (6) , فقط آقا (5) , مذهبی (10) , کامپیوتر (26) , نرم افزار (6) , عکسس (12) , بی ارزش (5) , همه رقم (11) , فقط خانم (7) , سرگرمی (21) , چِرت و پِرت (6) , نبینی بهتره (2) , روانشناسی (7) , دست نوشته (31) , پیامک اس ام اسی (2) ,

شما هم می توانید در وبلاگ ما مطلب بنویسید :          Weblog: writing , Username: user , Password: user


بررسی سیستم عامل Windows Server 2003 (کامپیوتر)

بررسی سیستم عامل و Windows Server 2003 و (کامپیوتر) و

 همانطور که میدانید نسخه بعدی سیستم عامل سرور مایکروسافت که Windows Server 2003 نام دارد تولید و به بازار عرضه شده است. خیلی از کاربران از نسخه بتای این سیستم عامل با نام Windows .NET Server 2003 استفاده کرده بودند. مایکروسافت از چندی پیش نسخه نهایی را برای تست، در اختیار شرکتهای معتبر قرار داده بود. مایکروسافت در دو زمینه سیستم عامل های سرور و خانگی فعالیت دارد و پروژه ویندوز Longhorn (برای استفاده خانگی) به قوت خود باقیست. گویا انتخاب نام برای این سیستم عامل از طریف مایکروسافت بسیار دشوار بود زیرا ابتدا به اسم Whilstler معرفی شد و سپس به Windows 2002 Server تغییر نام داده شد ولی با ایجاد تکنولوژی .NET مایکروسافت به فکر استفاده از این نام تجاری در سیستم عامل خود افتاد و نام آن به Windows .NET Server 2003 تغییر یافت، که نسخه بتا نیز به همین نام به بازار عرضه شد، ولی در نهایت با تغییر نام به Windows Server 2003 به زودی به بازار جهانی ارائه خواهد شد. البته مایکروسافت اعلام کرده که با تغییر مکرر نام این محصول، هیچ تغییری در ساختار آن ایجاد نشده است.

حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب:
سیستم عامل Windows Server 2003 در 4 نسخه به نامهای Standard – Enterprise – DataCenter و Web ارائه خواهد شد. در ادامه به بررسی خصوصیات و حداقل سخت افزار مورد نیاز برای هر نسخه از این سیستم عامل میپردازیم، در ضمن توجه داشته باشید که هیچگاه به حداقل ها بسنده نکنید و همیشه برای کارایی بهتر سیستم از قطعات مناسب تر و قویتری استفاده نمایید.

نسخه Web :
این نسخه برای مصارف سرورهای کوچک و همچنین خانگی به کار میرود و هدف اصلی آن فراهم نمودن Web Hosting برای وب سایتها و سرویس های وب با استفاده از IIS 6 میباشد. حداقل قطعات مورد نیاز برای نصب آن به شرح زیر میباشد :
1- حداقل CPU مورد نیاز 133 MHz میباشد ولی پیشنهاد میشود از 550 MHz کمتر نباشد.
2- حداقل Ram مورد نیاز 128 MB میباشد ولی پیشنهاد برای کارایی بهتر 256 MB میباشد و حداکثر Ram قابل پشتیبانی در این نسخه 2 GB است.
3- مقدار فضای خالی لازم بر روی هارددیسک 1.5 GB است.
4- قابلیت پشتیبانی تا 2 عدد CPU بطور همزمان بصورت (Multi Processor).
نسخه Web این سیستم عامل 32 بیتی میباشد و قیمت آن 397$ است.

نسخه Standard :
این نسخه نیز 32 بیتی میباشد. برای استفاده از Client ها در این سیستم عامل Lincense های مختلفی وجود دارد. در صورتی که مایل به نصب 5 کامپیوتر Client در شبکه ای باشید که Server آن، این نسخه است میبایست نسخه ای به مبلغ 999$ پرداخت نمایید. مبلغ برای 10 عدد License نیز 1199$ میباشد. برای دریافت License بالاتر از این مقدار برای هر 5 عدد میبایست مبلغ 199$ پرداخت شود. در نظر داشته باشید که ممکن است کسی در کشور ما مبالغی برای License این سیستم عامل پرداخت نکند ولی توجه داشته باشید که سرورهای معتبر روی اینترنت در کشورهای صنعتی قرار دارند و قانون Copy Right برای همه آنها به دقت رعایت میشود. حداقل قطعات مورد نیاز برای نصب نسخه Standard ، دقیقا شبیه نسخه Web میباشد، با این تفاوت که در این نسخه قادر به استفاده از 4 عدد CPU بطور همزمان میباشید.

نسخه Enterprise :
این نسخه حرفه ای، برای سرورهای بزرگ در نظر گرفته شده که قیمت آن 3999$ و دارای 25 عدد License میباشد که به آن CALs (Client Access Lincences) نیز گفته میشود. این نسخه در دو سری 32 و 64 بیتی عرضه میشود و نکته مهم این است که نسخه 64 بیتی این سیستم عامل فقط با CPU های Intel Itanium و Athlon 64 (که به زودی ارائه خواهد شد) سازگار است و در سیستمهایی با CPU های 32 بیتی بطور کامل نصب نخواهند شد و کاربران را دچار مشکل خواهد کرد. حداقل قطعات مورد نیاز برای نصب آن به شرح زیر میباشد :
1- حداقل CPU مورد نیاز 133 MHz در نسخه 32 بیتی و 733 MHz در نسخه 64 بیتی میباشد.
2- حداقل Ram مورد نیاز 128 MB میباشد ولی پیشنهاد برای کارایی بهتر 256 MB میباشد و حداکثر Ram قابل پشتیبانی در این نسخه 32 بیتی 32 GB و در نسخه 64 بیتی 64 GB است.
3- مقدار فضای خالی لازم بر روی هارددیسک در نسخه 32 بیتی 1.5 GB و در نسخه 64 بیتی 2.0 GB است.
4- قابلیت پشتیبانی تا 8 عدد CPU بطور همزمان.

نسخه DataCenter :
این نسخه کارآمدترین و پرقدرت ترین نسخه این سیستم عامل میباشد که مانند Enterprise دارای 2 سری 32 بیتی و 64 بیتی میباشد. حداقل قطعات مورد نیاز برای نصب آن به شرح زیر میباشد :
1- حداقل CPU مورد نیاز 400 MHz در نسخه 32 بیتی و 733 MHz در نسخه 64 بیتی میباشد.
2- حداقل Ram مورد نیاز 512 MB میباشد ولی پیشنهاد برای کارایی بهتر 1 GB میباشد و حداکثر Ram قابل پشتیبانی در این نسخه 32 بیتی 64 GB و در نسخه 64 بیتی 128 GBاست.
3- مقدار فضای خالی مانند نسخه Enterprise میباشد.
4- برای استفاده از این نسخه حداقل میبایست از 8 عدد CPU بطور همزمان استفاده شود و حداکثر تا 32 عدد CPU را نیز پشتیبانی میکند.

مشکلاتی در پشتیبانی Multi Processer :
طبق گزارش شرکتهای تست کننده این سیستم عامل ، سیستمهایی که بصورت Multi Processor باشند و یکی از CPU های این سیستمها از نوع Pentium II یا Pentium Pro باشد، سیستم دچار مشکلاتی خواهد شد و تنها قادر به استفاده از یک CPU میباشد.
مایکروسافت با تایید این مشکل اعلام کرد که تنها راه حل در جهت رفع آن ارتقای CPU میباشد. پس بهتر است قبل و بعد از نصب این سیستم عامل، تمامی قطعات سیستم را مورد بررسی قرار دهید. هنگام نصب در اولین صفحه Setup ، گزینه ای با عنوان Check System Compatibility وجود دارد که با انتخاب این گزینه و سپس گزینه Check my system automaticaly میتوانید قبل از نصب، سیستم خود را از نظر حداقل سخت افزار مورد نیاز مورد بررسی قرار دهید.

بررسی اجزای داخلی :
مراحل نصب این سیستم عامل شبیه Windows 2000 میباشد، البته گزینه های کاربردی زیادی از جمله Dynamic Update که قادر است Update این ویندوز و Driver های مورد نیاز را بصورت Online از سایت مایکروسافت دریافت کند وجود دارد. بر روی تمام نسخه های این سیستم عامل .NET Framework نسخه 1.1 و همچنین وب سرور IIS 6.0 که ASP .NET را بطور کامل پشتیبانی میکند قرار دارد (در ادامه همین مقاله به بررسی بیشتر IIS خواهیم پرداخت). با رشد Web Service ها در دنیای امروزه و نیاز شدید به آنها در آینده ای نه چندان دور، مایکروسافت ابزارهای مختلفی برای گسترش دادن این سرویس ها در Windows Server 2003 قرار داده است. سرویسهای وب در محصولات مایکروسافت با ایجاد .NET گسترش یافته و بطور کل از طریق پروتوکول SOAP ارتباط برقرار میکنند. از جمله ابزار اضافه شده به این سیستم عامل Enterprise UDDI Services میباشد که در نسخه Web این سیستم عامل قرار داده نشده است. این ابزار مربوط به گسترش دادن Web Service های مختلف میباشد و تعامل بین آنها را فراهم میکند.
امکان دیگری با عنوان VPN (Virtual Private Network) نیز در تمامی نسخه های این سیستم عامل قرار دارد، البته در نسخه Web بصورت ناقص پشتیبانی میشود، این امکان قبلا در ویندوز XP ارائه شده بود. از دیگر تغییراتی که در این سیستم عامل قرار گرفته، آمادگی برای تغییر نسخه IP از 4 به 6 میباشد که در ادامه همین مقاله به بررسی نسخه های IP و تفاوت این دو خواهیم پرداخت. برای بررسی امنیت کاربران از راه دور نیز، Microsoft Passport در داخل سیستم عامل قرار گرفته است. Firewall یکی از ابزارهای الزامی در ارتباطات اینترنتی امروزه میباشد. برای امنیت داده ها ابزاری با نام ICF (Internet Connection Firewall) در تمامی نسخه های این سیستم عامل به غیر نسخه DataCenter قرار داده شده که این ابزار در Windows XP نیز وجود داشت که البته از کارایی چندانی برخوردار نبود ولی در ICF موجود در Windows Server 2003 تمامی مشکلات مربوط به این ابزار رفع شده و از کارایی بالایی برخوردار است. همانطور که میدانید Active Directory که یکی از اصلی ترین قسمتهای ویندوز سرور میباشد که در این نسخه از ویندوز تغییرات زیادی داشته که در ادامه همین مقاله بطور مختصر به بررسی مزایا و قسمتهای اضافی جدید آن خواهیم پرداخت. از جمله امکانات دیگر اضافه شده به Windows Server 2003 میتوان به این موارد اشاره کرد: پشتیبانی از استاندار 802.1x که مربوط به شبکه های بی سیم و یکی اس استانداردهای IEEE میباشد. تنظیمات خودکار در ارتباط چندین شبکه و همچنین پشتیبانی از Kerberos نسخه 5 و قابلیتی برای نصب سیستم عامل از راه دور.

تفاوت IP 4 و IP 6 :
ساختار اینترنت در حال تغییر است. اینترنتی که ما امروزه مصرف میکنیم Internet 1 میباشد ولی به زودی نسل جدید اینترنت که Internet 2 یا Grid Technology نام دارد جای آن را خواهد گرفت. پروژه اینترنت 2 در اختیار چندین کشور و شرکتهای بزرگی میباشد. اولین تغییری که در این دو نسل اینترنت مشاهده میشود تغییر ساختار IP است. همانطور که میدانید نسخه IP های فعلی در اینترنت 4 است و از نوع 32 بیتی (4 عدد 8 بیتی) میباشد، ولی IP های نسل جدید نسخه 6 (IPv6) میباشند که در حال حاضر Windows Server 2003 در تمام نسخه های خود آن را پشتیبانی میکند. همانطور که میدانید هر کامپیوتر در اینترنت میبایست دارای یک IP یکتا و منحصر بفرد باشد که در حال حاضر با رشد اینترنت تعداد IP هایی که IP نسخه 4 پشتیبانی میکند رو به اتمام است، از طرف دیگر Ipv4 تمام مقاصد امنیتی مورد نیاز را پوشش نمیدهد از این رو IPv6 که 128 بیتی میباشد به زودی جای IPv4 را خواهد گرفت.

مشکلاتی در استفاده از SQL Server :
نکته قابل توجه در استفاده از بانک اطلاعاتی SQL Server وجود دارد. هنگام Upgrade ویندوز 2000 به Windows Server 2003 در نظر داشته باشید که حتما میبایست SQL Server 2000 و همچنین MSDE 2000 به همراه Service Pack 3 قبلا نصب شده باشد و سپس اقدام به Upgrade سیستم عامل نمایید، در غیر اینصورت SQL Server دچار مشکل خواهد شد.
همچنین SQL Server 7 و MSDE 1.0 در این سیستم عامل پشتیبانی نمیشود. توجه داشته باشید که MSDE 2000 به همراه نرم افزارهای بسته Visual Studio و حتی خود SQL Server 2000 قابل نصب میباشد. اگر از سیستم عامل ویندوز 2000 که دارای SQL Server میباشد ولی SP3 به روی آن نصب نشده است اقدام به Upgrade ننمایید.

مزایای Active Directory در Windwos Server 2003 :
Active Directory در نسخه جدید ویندوز، 2 هدف اصلی را به شرح زیر دنبال میکند :

1- مدیریت و گسترش راحتتر :
2- در نسخه جدید ویندوز ، قابلیت و مدیریت Administrator ها حتی در محیطهای خیلی بزرگ توزیع شده با درختها ، دامنه ها و سایتهای فراوان، آسان شده است. یکی از ابزارهای مفید در این بخش، ADMT 2.0 (Active Directory Migration Tool) نام دارد که اجازه انتقال پسوردها از ویندوز NT یا 2000 به Windows Server 2003 را به شما میدهد. همچنین مدیران سرور قادر به تغییراتی در درختها ، دامنه ها و همچنین NetBios و DNS میباشند. مدیران سیستم به راحتی میتوانند ساختار Active Directory را که گسترش داده اند به دلخواه خود و بدون بروز مشکلی تغییر دهند.

3- امنیت بالاتر :
4- امنیت Active Directory نیز به مراتب، از ویندوز 2000 قویتر شده است. در نسخه جدید، مدیریت آسان بر اعتماد چندین درخت به یکدیگر به راحتی فراهم میشود که با استفاده از آن عمل Authentication به راحتی انجام خواهد شد. در این روش کاربران به راحتی و بدون نگرانی از عمل Login و وارد کردن ID و پسورد، قادر به استفاده از منابع درختهای دیگر در یک ساختار درختی Active Directory میباشند. این کار از طریق Kerberos و یا NTLM انجام میگیرد. همچنین نرم افزار Restriction Policies در بخش امنیت Active Directory وجود دارد که Admin را قادر میسازد که از نصب نرم افزارهای ناشناخته و غیراعتماد جلوگیری به عمل آورد و فقط برنامه های خاصی به روی سرور قابل نصب و اجرا باشند.

Windows Server Catalog چیست ؟
با استفاده از این ابزار در Windows Server 2003 ، کاربران با متصل شدن از طریق اینترنت به سایت مایکروسافت، قادر به ارسال مشخصات قطعات سخت افزاری دستگاه خود و همچنین نرم افزارهایی که به خوبی با ویندوز سازگار است میباشند. این ابزار شباهت زیادی به Windows XP Catalog دارد. این عمل دارای مزایای زیادی میباشد که به بررسی آن میپردازیم.
همانطور که میدانید خیلی از نرم افزارها و سخت افزارهای مختلف در دنیا با سیستم عاملهای گوناگون سازگار نیست. با این حرکت هر زمان که مشکلی در ویندوز و یا نرم افزار خاصی به وجود آید، مایکروسافت تمامی اطلاعات مربوط به دلایل Crash شدن را در فایلی ذخیره میکند و به محض اولین تماس با اینترنت به سایت خود ارسال خواهد کرد. شما با نصب Windows Server Catalog قادر به ملاحظه لیستی از تمامی گزارشها و مشکلات ویندوز خواهید شد.
این لیست توسط افراد مختلف در سراسر جهان به سایت مایکروسافت ارسال شده است. مایکروسافت نیز برای رضایت مشتری، مشکل مورد نظر را بررسی کرده و در Service Pack ها و یا نسخه های بعدی ویندوز رفع خواهد کرد، زیرا مایکروسافت به تنهایی نمیتواند تمام نرم افزارها و سخت افزارهای دنیا را در محصولاتش تست نماید و این عمل باعث رشد کیفیت سیستم عاملهای این شرکت خواهد شد. برای دستیابی به لیست نرم افزارها و سخت افزارهای ناسازگار با ویندوز XP و Windows Server 2003 یا میتوانید مستقیما به سایت مایکروسافت مراجعه نمایید و یا از طریق منو Start در خود ویندوز به این ابزار دسترسی داشته باشید.

نوشته شده توسط a.m در جمعه 17 آبان 1387 و ساعت 01:36 ق.ظ [+] | نظرات ()

تابلوی تبلیغات


All Rights Reserved 2005-2006 © http://writing.mihanblog.com
 
" سلام , 1 , کامپیوتر , کتاب , وبلاگ , موبایل , ورزش , زن , اسلام , فیلم , تولد , عشق , آموزش , اخبار , دانلود , طنز , شعر , تنهایی , اندیشه , مرگ , غزل , امید , دوست , من , زندگی , دلتنگی , عرفان , سیاست , اجتماعی , ازدواج , عکس , sms , سینما , دین , ترفند , خاطرات , سیاسی , موزیک , دانشگاه , موسیقی , مذهبی , عمومی , ورزشی , جوک , شخصی , خنده , عاشقانه , فرهنگ , فضا , فیزیک , ادبی , ایران , اس,ام,اس,عاشقانه , موفقیت , اقتصاد , فوتبال , بازی , خدا , وبگردی , فریاد , باران , انسان , داستان , جک , سرگرمی , بیوگرافی , خاطره , طلا , قیمت , انتخابات , شریعتی , عاشق , ادبیات , امام,رضا , جالب , علمی , مقاله , خاتمی , آموزشی , تبلیغات , بازیگران , دختر , گوگل , 3gp , سلامت , آمریکا , love , آهنگ , خبر , تکنولوژی , اینترنت , رپ , کشاورزی , اطلاعیه , زیبا , مصاحبه , روزانه , تهران , کار , پاپ , بالیوود , هالیوود , اعتماد,به,نفس , مطالب,خواندنی , داستانک , حوادث , حافظ , برنامه,موبایل , مو , متفرقه , باحال , سخنرانی , photo , روانشناسی , جهان , ویندوز , مد , روزمره , استیضاح , پوست , کلیپ , گوناگون , پاییز , گیلان , اوباما , پزشکی , هنری , داستانهای,کوتاه , هنرمندان , قشنگ , هاست , وبلاگستان , تصویری , ناخن , هیچکس , دلنوشته , دید,مثبت , خوشگل , رقص , زندیق , بشقاب,پرنده , خواص , خواندنی , صومعه,سرا , تک,آهنگ , ufo , امثال,و,حکم , مد,و,زیبایی , دختران,ایرانی , متن,عاشقانه , متن,ادبی , اعتمادبه,نفس , عکس,بازیگران,ایرانی , هک,کردن , آقایان , کنترل,ذهن , گوشت , فیلتر,شکن , دست,نوشته,های,من , اس,ام,اس , محیط,زیست , احمدی,نژاد , داستان,کوتاه , مطالب,جالب , دانلود,موزیک , سهراب,سپهری , مدل,لباس,عروس , نرم,افزار , نرم,افزار,کاربردی , مجمع,عمومی , عکس,های,جالب , اخبار,پرسپولیس , مدل,لباس , علی,شریعتی , روزنامه,ایران , تخم,مرغ , بازی,موبایل , وبلاگ,نویسی , آنتی,ویروس , ریزش,مو , ناصر,حجازی , عکس بازیگران ایرانی , جایزه,ادبی,ایران , تک,اهنگ , اخبار,جدید , واگویه,های,دل , کردان , اخبار,ایران,و,جهان , علی,کردان , جوک,خفن , اموزش,برنامه,نویسی , افراد,مشهور , آرایش,کردن , البوم,ایرانی , سلامت,پوست , کلیپ,ایرانی , جالب,و,دیدنی , رنگ,های,ساختمانی , جوک,خنده,دار , کلیپ,خارجی , جوک,لطیفه,sms , شعر,داستان,ترانه,ادبیات , clip , اندیشه,مثبت , ابومسلم,خراسان , کل,اخبار , اخبار,امارات,,,ایران , کانون,اسوه , اموزش,aspnet , افکا,رمثبت , بوست , سلامت,مو , آدم,فضایی,ها , معرفی,برنامه,های,کامپیوتری , جالبترین,و,عجیب,ترین,اخبار,و,مقالات,پزشکی , گلچین,عکس,های,یانگوم,و,بازیگران,جواهری,در,قصر , تازه,های,پزشکی , عجایب,پزشکی , مدل,های,جدید , دانلود :‌ رپ فارس , دانلود : پاپ ایرانی , سهراب سپهری,مجموعه اشعار آوار آفتاب , بهترین,نرم,افزارها,و,ترفندها , دیدنی,و,سرگرمی , حرفهای,از,تب , سهراب سپهری,مجموعه اشعار حجم سبز , سهراب سپهری,مجموعه اشعار شرق اندوه , سهراب سپهری,مجموعه اشعار مرگ رنگ , تالار,گفتگوی,زیبای,ایرانیان , اشعار و سروده های فروغ فرخزاد+اسیر , اشعار و سروده های فروغ فرخزاد+دیوار , تعمیرات,و,نگهداری , زندگی‌نامه , تهران؛,پایتخت,وبلاگ,نویسی,جهان , آیشواریا,رای(1) , اختلال,خلقی , رژیم,غذایی,خلق,و,خو , شخصیت,افراد,و,موسیقی , pc,game,بازی,رایانه , دانلود,نرم,افزار,ویندوز , شیکترین,لباسهای,عروس , نینتندو , بازیهای , دی,اس , کلیپ,جدید,خنده,دار , ززیباترین دختران دنیا عکس هایی اززیبا ترین دختردنیا.توپ ترین عکسها,تصاویرهنری زیبا, گلچین زیباترین و با کیفیت ترین عکسها,Best Photo & Photoعکسهایی زیبا از نقاشی های خیلی زیبا, Hilary Duff زیباترین دختر جهان,زیباترین بک گراندها برای کامپیوتر,عکس از دختران ایرانی , عکس بازیگران امریکایی,بیشترین و زیباترین عکس ها, زیباترین ,خفن ترین و نازترین پس زمینه ها,عکس از دختران ایرانی ,عکس بازیگران,زیباترین عکس ها برای دسکتاپ شما, یه والپیپر زیبا از یه دختر نازو زیبا,زیباترین والپیپرها,عکسهای بسیار جالب و دیدنی ,مدلهای لباس بانوان گالری عکس,دانلودعکس, دختر خانمها قبل و بعد از ازدواج,جدیدترین و زیباترین مدلهای لباس عروس,The Best Pictures & Wallpapers, یه عکس از دو تا دخترجیگر ایرانی,(هر عکسی که خواستید پیدا میشه),عکس های کمیاب از یانگوم بازیگر سریال جواهری درقصر,آلبوم عکس دختر ناز,با کیفیت ترین عکسها برای دسکتاپ سیستم,,چهره دخترخانوم ها,عکس بازیگران ایرانی ,زنان مشهوردر تمام دنیا,زنان روسی شهره زیبایی اند,گالری عکس ,زیباترین دختر ایرانی,عکس ,بزرگترین مرکز عکس های خفن ایرانی ,زیبا ترین مدل های آرایشی ,عکس جذاب و جالب ,زیباترین دختر گوینده اخباردردنیا,دنیای عکس هنرمندان,,زیباترین دختر آمریکا,بهترین وب سرگرمی جالب ترین عکسها ,تا دلت بخوات عکس داره.رقص باحال از دو دختر ایرانی,عکس دختران خارجی.عکس از دختران ایرانی ,کاغذ دیواری,زیباترین دختران هندی ,عکس در اندازه بزگ تروباکیفیت,تا دلت بخواد عکس داره.زیبا ترین دختران ایرانی,جدید ترین عکسها از نانسی عجرم , http://www.aga.blogsky.com Iran,Iranian, History,People, Rebirth, incarnation,تهمینه:دخترزیباروی ,سبیل جان خواننده ی زیبای خوشگل ترکیه, sherlyn-chopra , madhu-shalini,udita-goswami riya-sen, ashimmer skin , amisha_patel , BritnySpears عکس shriya ,عجیب ترین عکس یادگاری چشمهای مستی آور , sirusho, namitha ,عکس بسیار زیبا و توپ توپ از یک دختر توپ توپ هفت رنگ و با احساس, دخترزیبای خندان " نامیتا " , گوگوش شاه ماهی عکس زیبایی از یک دختر بسیار ,Bipasha-basu,نگاهی بسیار ناز,دختر با موهای مدل جدید سیخی و صورت تاتو کرده, یانگوم در لباس عروسی به همراه شاه دوماد,,عروسی فرانسوی,دختری با چشمانی رویایی و بسیار زیبا,جنیفر لوپز مشهور jenifer lopez دختر مو طلایی,دختر هندی ,sherlyn-chopra بازیگرهندی -اگه سنتون کمه نیاین تو,ماهسون قرمزی گول mahsun kirmizigul ,دختر زیبای مانکن ,aishwarya_rai ,تارکان,عکس نیکی کریمی عکس های دسکتاپ ,زنان باحجاب ,Gauri-pradhan , scarlett-johansson,پیرمرد و دختر جوان عکسParvathi-melton عکس Ayesha Takya دختران در لباس عروسی , ثروتمند ,prem ,دختران با آرایش عربی ,,عکس دختر چینی و ژاپنی,Ponam,خواننده ی مرد حنجره طلایی ترکیه !zibayi.blogsky.com zibatarin aks zibatarin axha, axhaye ziba, zibayi, dokhtaran e ziba, zanan e ziba, axhaye honari ziba,zibatarin zanan jahan, zan ziba, dokhtar ziba, zibatarin akshaye asheganeh, zibaye mashhoor, aks,aksha, aks ha,ax,ax haye ziba,parvathi-melton,madhu-shaliniAmrita-rao,Bipasha-basu, Ayesha Takya,prem,EMRAH,jenifer lopez ,BritnySpears,zibatarin aks zibatarin axha,axhaye ziba, zibayi, dokhtaran e ziba , zanan e ziba, axhaye honari ziba,zibatarin zanan jahan, zan ziba, dokhtar ziba, zibatarin akshaye asheganeh,sirusho,namitha,Ayesha Takya,riya-sen, ashimmer skin,Angelina Joli,Persian,JangHua amisha_patel ,BritnySpears , shriya ,Bipasha-basu,Amrita-rao,jenifer lopez,mahsun kirmizigul,sibel can,sherlyn-chopra ,madhu-shalini,shriya,aishwarya_rai EMRAH,hale-berry,Knightley-Mortallity,Gauri-pradhan,scarlett-johansson,,photo,picture,best,ziba,ziba, sherlyn-chopra,zibaye mashhoor, aks,aksha,aks ha,ax,ax haye ziba, honar,udita-goswami, suhagry,honari,Art,artist,picture.photo,phooto,foto,fotograf,fotograf,beauti,beuti,beautiful,girlfrend,girl,gril frends, women,men,man,boy,boys,girls,womens,mans,pic,Poonam,Aishwaria rai,,free,love,photo,Best,ART,BEAUTIFUL, Girls,PICTURES,MORE,BUTIFUL,PICTURE,jpg,jpeg,gif,Aiswarya,Hilary Duff,hollywood,pictures woman, melissa theuriau,زیباترین دخترماه Persian، بهترین عکسهای سال 2007,زیبا ترین عکس هااز یونگ ,JangHua جانگ هوا. زیباترین عکس ها از یانگوم ,زیباترین زنان استانبول,عکس ویژه وخارق العاده ی بسیار زیباو عکس آنجلیناجولی عکس ازبازیگرهای هندی پرازعکس هنرپیشه ها,جدیدترین عکس ها ازدختران بدحجاب زیباترین عکس ها ازدختران بسیارزیبا,گلچینی ازبهترین های(زیباترین آفریده های)دنیا,عکس زیبا ازدخترزیبا,جذاب ترین عکس های روز دنیا,عکس زیبا ترین دخترجهان عكسهای خفن اون جورعكسهایی كه تومیخوای عكس های هندی ایرانی وعربی وغربی آمریكایی واروپایی ازدختران وفیلمهای خفن وترسناك وبازیگران وخوانندگان جهان گالری عكسهای بدون سانسوروخفن بازیگران وخوانندگان ودختران وفیلمهاوكنسرتهای ایرانی وهندی وهالیوودوكره ای وعرب واروپایی و ...)عکس های داغ روز عکس های زیبا و دیدنی عکس های عاشقانه عکس های درخواستی مدل لباس و آرایش گالری عکس بازیگران زن عکس های مهناز افشار عکس های نیکی کریمی عکس های لاله اسکندری عکس های یانگوم عکس های هانیه توسلی عکس های ماهایا پتروسیان عکس های نیوشا ضیغمی عکس های بهنوش بختیاری عکس های بهنوش طباطبایی عکس های مرجانه محتشم عکس های نگار فروزنده عکس های شقایق دهقان عکس های یکتا ناصر عکس های الناز شاکردوست عکس های گوهر خیراندیش عکس های افسانه بایگان عکس های بهاره رهنما عکس های زیبا بروفه عکس های فاطمه معتمد آریا عکس های پگاه آهنگرانی عکس های گلشیفته فراهانی عکس های رعنا آزادی ور عکس های لادن طباطبایی عکس های باران کوثری عکس های لیلا حاتمی عکس های پوپک گلدره عکس های ترانه علیدوستی عکس های هدیه تس,زیبا,ازدخترزیبا,جذاب,ترین,عکس,های,روز,دنیا,عکس,زیبا,ترین,دخترجهان,عكسهای,خفن,اون,جورعكسهایی,كه,تومیخوای,عكس,های,هندی,ایرانی,وعربی,وغربی,آمریكایی,واروپایی,ازدختران,وفیلمهای,خفن,وترسناك,وبازیگران,وخوانندگان,جهان,گالری,عكسهای,بدون,سانسوروخفن,بازیگران,وخوانندگان,ودختران,وفیلمهاوكنسرتهای,ایرانی,وهندی,وهالیوودوكره,ای,وعرب,واروپایی,و,...)عکس,های,داغ,روز,عکس,های,زیبا,و,دیدنی,عکس,های,عاشقانه,عکس,های,درخواستی,مدل,لباس,و,آرایش,گالری,عکس,بازیگران,زن,عکس,های,مهناز,افشار,عکس,های,نیکی,کریمی,عکس,های,لاله,اسکندری,عکس,های,یانگوم,عکس,های,هانیه,توسلی,عکس,های,ماهایا,پتروسیان,عکس,های,نیوشا,ضیغمی,عکس,های,بهنوش,بختیاری,عکس,های,بهنوش,طباطبایی,عکس,های,مرجانه,محتشم,عکس,های,نگار,فروزنده,عکس,های,شقایق,دهقان,عکس,های,یکتا,ناصر,عکس,های,الناز,شاکردوست,عکس,های,گوهر,خیراندیش,عکس,های,افسانه,بایگان,عکس,های,بهاره,رهنما,عکس,های,زیبا,بروفه,عکس,های,فاطمه,معتمد,آریا,عکس,های,پگاه,آهنگرانی,عکس,های,گلشیفته,فراهانی,عکس,های,رعنا,آزادی,ور,عکس,های,لادن,طباطبایی,عکس,های,باران,کوثری,عکس,های,لیلا,حاتمی,عکس,های,پوپک,گلدره,عکس,های,ترانه,علیدوستی,عکس,های,هدیه,تهرانی,عکس,های,مریلا,زارعی,عکس,های,الهام,حمیدی,عکس,های,کتایون,ریاحی,عکس,های,میترا,حجار,عکس,های,نیلوفر,خوش,خلق,عکس,های,پانته,آ,بهرام,عکس,های,بهناز,جعفری,عکس,های,رویا,نونهالی,عکس,های,لعیا,زنگنه,عکس,های,سمیرا,مخملباف,عکس,های,شقایق,فراهانی,عکس,های,شیلا,خداداد,عکس,های,آناهیتا,نعمتی,عکس,های,مهتاب,کرامتی,عکس,های,لیلا,اوتادی,عکس,های,چکامه,چمن,ماه,عکس,های,الیزابت,امینی,عکس,های,آناهیتا,همتی,عکس,های,آرام,جعفری,•,گالری,عکس,بازیگران,مرد,عکس,های,محمدرضا,گلزار,عکس,های,حامد,کمیلی,عکس,های,امین,حیایی,عکس,های,کامبیز,دیرباز,عکس,های,مهدی,سلوکی,عکس,های,شهاب,حسینی,عکس,های,محمد,رضا,فروتن,عکس,های,شهرام,حقیقت,دوست,عکس,های,پژمان,بازغی,عکس,های,نیما,شاهرخ,شاهی,عکس,های,حمید,گودرزی,عکس,های,بهرام,رادان,عکس,های,رضا,عطاران,عکس,های,پوریا,پورسرخ,عکس,های,مهران,مدیری,عکس,های,حامد,بهداد,عکس,های,خسرو,شکیبایی,عکس,های,دانیال,عبادی,•,گالری,عکس,خواننده,های,زن,•,گالری,عکس,خواننده,های,مرد,عکس,های,شادمهر,عقیلی,عکس,های,بنیامین,عکس,های,حمید,عسگری,عکس,های,علی,اصحابی,عکس,های,محسن,یگانه,•,گالری,عکس,فیلم,و,سریال,ها,فیلم,سنتوری,فیلم,محاکمه,فیلم,نصف,مال,من,نصف,مال,تو,فیلم,شرک,فیلم,کنعان,فیلم,تسویه,حساب,سریال,اغماء,سریال,جواهری,در,قصر,سریال,میوه,ممنوعه,سریال,راه,بی,پایان,فیلم,توفیق,اجباری,فیلم,دایره,زنگی,فیلم,چهار,انگشتی,فیلم,زنها,فرشته,اند,فیلم,مجنون,لیلی,فیلم,زن,دوم,فیلم,قرنطینه,فیلم,بی,پولی,سریال,سه,در,چهار,3x4,عکس,های,بهرام,رادان,عکس,های,گوگوش,عکس,های,هنگامه,عکس,های,سپیده,عکس,های,شادمهر,عقیلی,عکس,های,بنیامین,دیگر,خوانندگان,مرد,ایرانی,عکس,های,فیلم,سینمایی,عکس,های,سریال,عکس,های,سریال,جواهری,در,قصر,عکس,های,آلیسیا,سیلوراستون,عکس,های,بهناز,جعفری,عکس,های,رویا,نونهالی,عکس,های,رضا,عطاران,عکس,های,آنجلینا,جولی,عکس,های,آلسون,هانینگ,عکس,های,آلیسا,میلانو,عكس,های,جنیفر,لوپز,عکس,های,کریستینا,اگرولیا,عکس,های,آوریل,لاین,عكس,های,بریتنی,اسپرس,عكس,های,برد,پیت,عکس,های,کاترینا,زنا,جونز,عکس,های,سیدنی,کرفورد,عکس,های,کمرون,دیاز,عکس,های,اما,واتسون,عکس,های,املی,ایونسنس,عکس,های,هیلاری,داف,عکس,های,جسیکا,آلبا,عکس,های,جولیا,رابرتز,عکس,های,مدونا,عکس,های,پینک,عکس,های,مدلهای,لباس,عروس,عكس,های,لتیا,كست,عکس,های,آشلی,سیمپسون,عکس,های,آوریل,لاین,عکس,های,الیشا,کاتبرت,عکس,های,تینا,عکس,های,کریستینا,ریچی,عکس,های,کری,راسل,عکس,های,ماندی,مور,عکس,های,پاریس,هیلتون,عکس,های,زنان,و,دختران,زیبا,عکس,های,فیلم,های,هالیوودی,عکس,های,برد,پیت,عکس,های,تام,کروز,عکس,های,کری,آن,موس,عکس,های,آنا,پاکوئین,عکس,های,اسکارلت,جوهانسون,عکس,های,بریتنی,اسپیرز,عکس,های,کیرا,کنایگتلی,عکس,های,هایدی,کلام,عکس,های,چالریز,ترون,عکس,های,الیزابت,شو,عکس,های,تارا,رید,عکس,های,جنیفر,لاو,هیوت,عکس,های,رز,مک,گون,عکس,های,لسلی,بیب,عکس,های,کریستین,دانست,عکس,های,دانیل,راد,کلیف,عکس,های,لیندسی,لوهان,عکس,های,سوفیا,بوش,عکس,های,جنیفر,گارنر,عکس,های,کارمن,الکترا,عکس,های,ساندرا,بولاک,عکس,های,آوریل,لاویگن,عکس,های,ریس,ویترسپون,عکس,های,مونیکا,بلوچی,عکس,های,نیکول,کیدمن,عکس,های,سلما,هایک,عکس,های,جسیکا,سیمپسون,عکس,های,میلا,جوویچ,عکس,های,ویکتوریا,بکهام,عکس,های,لئوناردو,دی,کاپریو,عکس,های,لاله,اسکندری,عکس,های,لعیا,زنگنه,عکس,های,الیجاه,وود,عکس,های,پوریا,پورسرخ,عکس,های,شقایق,فراهانی,عکس,های,سمیرا,مخملباف,عکس,های,مت,دیمون,عکس,های,مگان,فکس,عکس,های,پریتی,زینتا,عکس,های,دمی,مور,عکس,های,کریستینا,آگیلرا,عکس,های,شیلا,خداداد,عکس,های,جانی,دپ,عکس,های,آنتونیو,باندراس,عکس,های,کاترین,زتا,جونز,عکس,های,کیت,وینسلت,عکس,های,اسکارلت,جوهانسن,عکس,های,شکیرا,عکس,های,آناهیتا,نعمتی,عکس,های,بریتنی,مورفی,عکس,های,مهتاب,کرامتی,عکس,های,لیلا,اوتادی,عکس,های,مهران,مدیری,عکس,های,چکامه,چمن,ماه,عکس,های,الیزابت,امینی,عکس,های,فیلم,آقا,و,خانم,اسمیت,عکس,های,فیلم,جان,سخت,4,عکس,های,دوبی,در,شب,عکس,های,فیلم,کینه,2,عکس,های,فیلم,منو,دست,کم,نگیر,عکس,های,سریال,امپراطور,دریا,عکس,های,لیلا,فروهر,عکسهای,سریال,پرستاران,عکسهای,ماموران,مخفی,پلیس,عکس,های,پیریتی,زینتا,عکس,های,پژشک,دهکده,عکس,های,کلیپ,موبایل,عکس,های,سریال,کاپیتان,عکس,های,نورهان,عکس,های,مادلین,مطر,عکس,های,فیلم,مکعب,عکسهای,هندی,عکس,های,داغ,داغ,هالیوود,عکس,های,هری,پاتری,ععکس,های,محسن,یگانه,عکسهای,فیلم,قرنطینه,عکسهای,فیلم,بی,پولی,عکس,های,حامد,بهداد,عکس,های,روز,مادر,عکس,های,شرکت,گوگل,در,نیویورک,عکس,های,فیلم,پسر,تهرونی,عکس,های,از,فیلم,قلمرو,ممنوعه,عکس,های,سربازان,زن,اسرائیلی,عکس,های,فیلم,ده,رقمی,عكس,های,سریال,ترانه,های,مادری,عکس,های,سریال,كاراگاهان,عکس,های,سریال,یوسف,پیامبر,عکس,های,سریال,خط,شکن,عکس,های,سریال,3x4,عکس,های,کارتون,جودی,ابوت,عکس,های,فیلم,حس,پنهان,عکس,های,کارتونهای,شرک,عکس,های فیلم امشب شب مهتاب عکس های ملکه زیبایی سال ۲۰۰۸ عکس های سریال بزنگاه عکس های کارتون یانگوم عکس های هشدار برای کبرا 11 عکس های داغ بالیوود عکس های سیاوش خیرابی عکس های ماریا کری فیلم حرکت اول,دانلود رایگان نرم افزار/دانلود/دانلود/دانلود/دانلود بازی/دانلود آنتی ویروس/هک/مقاله/شبکه /ترفند ریجستری/نرم افزار/کرک/سریال/نرم افزار کاربردی اینترنت/هاست/لن/دانلودگر/طراحی وب/قالب سایت/قالب بلاگفا/قالب میهن بلاگ//ترفند ویندوز/ریجستری/عکس بازیگران ایرانی/تبدیل همه فرمتهای ویدوئی/رایت/رایتر/فارسی/كامپیوتر/دانلود/دوربین مخفی/سریال/كرك/رایگان/نرم افزار/سخت افزار/نرم افزار رایگان/فتوشاپ/آموزش/عکس خفن/کلیپ تصویری خفن/دانلود کلیپ موبایل/دانلود فیلم ایرانی/تم موبایل/دانلود فیلم خارجی/دانلود جدید ترین فیلم ها/دختران فراری/مقاله لینک باکس/افزایش آمار/افزایش بازدید/ترفند کاربردی/شبکه/ادی اس ال/دانلود آهنگ ایرانی/دانلود آهنگ خارجی/تم نوکیا/تم سونی اریکسون/دانلود بهترین آهنگها/دانلود آهنگ جدید/ کاربردی//دانلود /هاست مجانی/دامنه مجانی/وی پی ان/طراحی/شبكه/تكنولوژی/پرشین/پرشین بلاگ وبلاگ وبلاگ كامپوتر/ا م پی تری/عکس توپ دختر ایرانی/موسیقی/موزیك/شو /i am a Hacker ( Hacker 0f BoYs )/هکر و بوتر و کرکر/هک/بوت/کرک/بهترین برنامه های هک و بوت و کرک و آموزشی/ بهترین برنامه ها برای دانلود/هاست رایگان/دامنه رایگان/قفل گذاری/برنامه نویسی/ویروس خطرناک/دریافت نرم افزار/اس ام اس/جوک/عاشقانه/ لینوکس/اخبار کامپیوتر/جدیدترین کد جاوا/کسب درآمد/ افزایش ترفیک/گوگل/یاهو/ایمیل/چت/مسنجر/جی میل/دعوت نامه پرشین گیگ/دعوت نامه پارس اسپیس/تبلیغات/دانلود اسکرین سیور/دانلود محافظ صفحه نمایش/مطالب پزشکی/دانلودنرم افزارها کم حجم/انمیشن/کاغذ دیواری/پی دی اف/دانلود بازی کامپیوتر/دیکشنری/بروز ترین وب/بروز ترین سایت/سرگرمی/دوست یابی/همسر یابی/زنگ گوشی/نرم افزار تبدیل حروف فارسی به انگلیسی/دانلود نرم افزار ریجستر شده/دانلود نرم افزار کرک شده/پروکسی/عکس/بهترین عکسهای روز/اس ام اس عاشقانه/بیوگرافی بازیگران ایرانی/بیوگرافی بازیگران خارجی/فیلم/آموزش شبکه/مقاله/عکسهای روز بازیگران ایرانی/کرک نرم افزار/نرم افزار مجانی/ مجانی/شعر های عاشقانه/عکس دختر ایرانی/کسب درآمد اینترنتی/لینک بالای آمار ۱۰۰۰ روزانه/اخبار ورزشی/اخبار اقتصادی/حوادث/تبلیغات در سایتها/دریافت دامنه مجانی/دریافت هاست با كمترین قیمت/ فشرده كردن فایل ها/آپلود عكس و تصاویر/آپلود فالیها/و غیره , عکس , آهنگ , دانلود , فیلتر شکن , فیلتر شکن خیلی قوی , اندی , ابی موزیک ویدئو , موزیک , کدهای , جاوا Amoo Shahabi , LENZ , Akhbar , Computer , weblog , persian , photo , CRACK , Crack , crack , serial , News, news, New, new, Technology, technology, Headlines, headlines, Nuke, nuke, PHP-Nuke, phpnuke, php-nuke, Geek, geek, Geeks, geeks, Hacker, hacker, Hackers, hackers, Linux, linux, Windows, windows, Software, software, Download, download, Downloads, downloads, Free, FREE, free, Community, community, MP3, mp3, Forum, forum, Forums, forums, Bulletin, bulletin, Board, board, Boards, boards, PHP, php, Survey, survey, Kernel, kernel, Comment, comment, Comments, comments, Portal, portal, ODP, odp, Open, open, Open Source, OpenSource, Opensource, opensource, open source, Free Software, FreeSoftware, Freesoftware, free software, GNU, gnu, GPL, gpl, License, license, Unix, UNIX, *nix, unix, MySQL, mysql, SQL, sql, Database, DataBase, Blogs, blogs, Blog, blog, database, Mandrake, mandrake, Red Hat, RedHat, red hat, Slackware, slackware, SUSE, SuSE, suse, Debian, debian, Gnome, GNOME, gnome, Kde, KDE, kde, Enlightenment, enlightenment, Interactive, interactive, Programming, programming, Extreme, extreme, Game, game, Games, games, Web Site, web site, Weblog, WebLog, weblog, Guru, GURU, guru, Oracle, oracle, db2, DB2, odbc, ODBC, plugin, plugins, Plugin, Plugins,فارسی,كامپیوتر,دانلود,سریال,كرك,رایگان,نرم افزار,سخت افزار,شهاب,نرم افزار رایگان,فتوشاپ,آموزش,طراحی,شبكه,تكنولوژی,پرشین,پرشین بلاگ,وبلاگ فارسی,وبلاگ كامپوتر,ام پی تری,موسیقی,موزیك,شو,i am a Hacker ( Hacker 0f BoYs ) ,هکر و بوتر و کرکر ,هک.بوت.کرک , بهترین برنامه های هک و بوت و کرک و آموزشی , بهترین ,برنامه ها برای دانلود, HaCk-hack tools-BoOt-boot tools-CraCk-cracking ,tools-serial numbers-chat-best programs-Learning-Pics-Chat-Programs-yahoo tools,yahoo booters,yahoo hacker,hacker,yahoo cracker,cracker,best hacker,best cracker,best programs, booters, boot progs, boot programs, yahoo booting, programs, yahoo booting progs, yahoo boot progs, yahoo tools, yahoo,addons,meta nPersian, computer, network, persian computer network, IT, Iran, Iranian, Information, News, Technology, Farsi, Article, Paper, iran, computer, rayaneh, internet, monitor, free, magazine, software, download, crack, hack, cracker, hacker, program, programs, speaker, keyboard, education, mouse, keyboard, hard, floppy, case, php, asp, persian, perl, paskal, c++, c+, center, book, ebook,e-book, learn, learning, elearn, e-learn, elearning, e-learning, weblog, edu, education, dvd, cd, phone, connection, dialup, isdn, dsl, adsl, edsl, icdl, digital, camera, digital camera, printer, scanner, email, farsi, mail, box, vga, vga card, vga cards, graphic, mainboard, ram, hdd, fdd, pci, pci express, agp, 8x, 4x, 2x, 1x, 16x, 32x, game, games, video, capture, p30net, pcnet, webmaster, webmaster tool, webmaster tools, forum, chat, farsi chat, persian chat, archive, theme, themes, template, temlates, free templates, encoding, link, search, wave, mp3, wma, multimedia, speed, best, website, iranian, benyamin, benyamin assadi, benyamin asadi, assadi, asadi, ICT, IT, news, download, programs, hack, crack, articles, weblog, persian, persianweblog, تصویر, computer,جشن, shabakeh, irani, irany, webgostar, farsi, barnameh, bargozari, bargozar, aks, goftegoo, cd, disk,56k, 33.6k, flatron, danesh, it, etelaat, ketab, chapgar, downloads, linkestan, england, canada, crack, fars, pars, parsi, sorat, photo, shop, tavana, pad, swf, html, norton, logo, flash, tak, digit, firewall, antihacker, anti hack, antivirus, virus, anti, domain, host, webhost, webhosting, hosting, blood, music, show, film, movie, msi, gigabayte, samsung, lg, zoltrix, epson, canon, hp, casio, amd, intel, p4, pentium 4, pentium 3, pentium III, pentium 2, athlon xp, athlon, barton, 64bit, 32bit, 16bit, light, 3dmax, 3dsmax, player, xerox, via, sis, ati, chipset, register, registery, original, orginal, pool, earning, earn, sample, catalogeu, modem, fax, fan, power, headset, game pad, joystick, laptop, desktop, speaker, media, news, nuke, web, www, htm, pdf, design, designer, linux, windows, hardware, sign up, yahoo, messenger, google, msn, gmail, amar, statics, java, java script, script, clip, menu, sacreen, ctrl, caps, alt, num, writer, cdrom, best, download center, usb, hub, serial, ps2, playstation 2, playstation, ps1, ps, psp, xbox, microsoft, sega, nintendo, nintendo 64, console, playstation portable, silent hill,wan, lan, cgi, flash mx, utilities, 2004, device, security, restore, internet explorer, 3d animation, bazi, ati radeon x800 xt, sony, panasonic, madiran, bill gates, media player, autocad, delphi, farasoo, fujitso, .com, .net, .org, pooldari, LCD, lcd, tft lcd, tft, voip, sms, asus, focus, getway, soltec, 128k, philips, hansol, motarjem, dictionary, e3, notebook, sata, ata, windows, ms windows, word, power point, access, excell, quality, athlon mp, web, world wide web, mp3 player, walkman, winamp, wireless, servers, server, z-cyber, ups, redhat, ibm, hotmail, search, dvd, dvd rom, dvdrom, dvd-rom , با , از , هم , جدا , کنید , مانندBlog,Weblog
" <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?> http://http/writing.mihanblog.com 2008-10-31 weekly 0.5 http://writing.mihanblog.com/post/rss/ 2008-10-31 weekly 0.5 http://writing.mihanblog.com/post/37/ 2008-10-31 weekly 0.5 http://writing.mihanblog.com/post/25/ 2008-10-31 weekly 0.5